• 229

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak seçim tarihinin 2 Ekim 2022 Pazar günü olarak belirlendiğini açıkladı.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu kendisinin ve yönetiminin de yeniden aday olduğu Malatya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada yapılacak seçimlerin Malatya Ticaret ve Sanayi Odası üyesi firmalarımıza ve şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederken açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 83. Maddesi ve Odalar ve Borsalar Organ Seçimleri Hakkında Yönetmeliğin 8. Maddesi uyarınca Oda-Borsa organ seçimlerinin yapılması planlanmaktadır. Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu olarak seçim tarihimizi 2 Ekim 2022 Pazar günü olarak belirleyerek başvurumuzu İlçe Seçim Kurulu’na yaptık. Yapılacak seçimin üyelerimize ve ilimize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz."

Kaynak: Malatya Ticaret ve Sanayi Odası